Apie projektą

„Strazdelio 1“ tai išskirtinių apartamentų projektas skirtas tiems, kurie svajoja apie prabangius namus Vilniaus Senamiesčio širdyje, vos keliu minučių atstumu iki miesto Rotušės. Unikaliame pastate, kuris įtrauktas į UNESCO saugomų ir turinčių išliekamąją vertę objektų sąrašą, įkurti 26 įvairių plotų apartamentai ir 3 komercinės patalpos.

Gyvendami „Strazdelio 1“ pro apartamentų langus Jūs galėsite grožėtis barokinio Vilniaus vaizdais, o vaikščiodami reto grožio Vilniaus Senamiesčio gatvelėmis – džiaugtis aktyviu Senamiesčio gyvenimu.

Dešimties minučių spinduliu aplink namus gausu darželių, mokyklų, universitetų, daugybė išskirtinių kultūros paveldo objektų, meno galerijų, koncertų salių, įvairių parduotuvių ir kavinių, kurios leis kiekvieną dieną pajusti Senamiesčio teikiamus privalumus.

Prabangi aplinka

„Strazdelio 1“ projektas skirtas vertinantiems išskirtinumą ir unikalią architektūrą. Pastatas išsiskiria tiek savo vidumi tiek išore. Gyventojų patogumui erdviose laiptinėse yra įrengti išskirtinio dizaino liftai. Apartamentuose su vaizdu į vidinį kiemą, yra įrengti erkeriai, kurie suteikia namams jaukumo ir šviesos. Pro rytinio korpuso langus atsiveria Senamiesčio panorama.

Saugumas

Projekto aplinka pasižymi ypatingu saugumu. Užtikrinant Jūsų ir Jūsų šeimos privatumą, į vidinį uždarą kiemą pateksite tik pro vartus. „Strazdelio 1“ laiptinės yra rakinamos – gyventojai į pastatą galės patekti su specialiomis magnetinėmis įėjimo kortelėmis. Aplinka stebima vaizdo kameromis.

Prestižinė vieta

„Strazdelio 1“ apartamentai apsupti Šv. Dvasios, A. Strazdelio ir M. Daukšos gatvių tinklo, kuris formavosi dar nuo XVII amžiaus. Projekto vieta išsiskiria kaimyniniais pastatais – Šv. Dvasios vienuolynu, Vilniaus gynybine siena – Artilerijos bastėja, Aušros vartais, Šv. Jėzaus Širdies bažnyčios kupolais ir naujai atkuriamu Misionierių parku.

Gyvendami „Strazdelio 1“ galėsite mėgautis visais Senamiesčio privalumais. Netoliese esančiuose viešbučiuose, kavinėse ir restoranuose patogiai planuokite savo verslo pietus, susirinkimus ar konferencijas. Vilniaus Senamiesčio širdyje įsikūrusios geriausios mokyklos, gimnazijos ir licėjai suteiks galimybę Jūsų atžaloms gauti prestižinį išsilavinimą, o gretimais esančios reto grožio Senamiesčio gatvelės, Misionierių parkas ar Vilnelės krantai leis džiaugtis sveiku ir turiningu laisvalaikiu.

Išskirtinumas

„Strazdelio 1“ pastatas įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Jo istorinis fasadas puikiai dera su sakraline aplinka. Apartamentuose suplanuotos aukštos, daugiau nei 4,5 m lubos, o viršutiniuose aukštuose įrengtos antresolės sukurs erdvės pojūtį ir leis įgyvendinti išskirtinius interjero sprendimus. Apartamentuose išeinančiuose į vidinį kiemą įrengti erkeriai, pro kuriuos visą dieną galėsite gėrėtis saulės šviesa.

Susisiekimas

Patogus susisiekimas su kitomis miesto dalimis išvengiant Senamiesčio spūsčių – šalimais M. Daukšos ir Drujos g., kuriomis greitai pasieksite Olandų g., Tūkstantmečio g. (Minsko pl.) ir kitas gatves. Vos už 100 m esančios viešojo transporto stotelės leis Jūsų atžaloms pasiekti namus, mokymo įstaigas ar būrelius greitai ir saugiai.